• Stypendium Szkolne na rok szkolny 2022-2023

• Termin składania wniosków o stypendium szkolne dla uczniów klas I – VIII SP :

15 września 2022r.

Kryterium dochodowe wynosi: 600 zł netto na 1 osobę  w rodzinie. Dochód dla rolników wynosi 345 zł z hektara przeliczeniowego. Do dochodu nie jest wliczane świadczenie wychowawcze, tzw. 500+. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenia o dochodach netto za sierpień 2022r.

Dla dzieci uczęszczających do szkół ponadpodstawowych rodzice mogą składać wnioski w innych miejscowościach niż Tłuszcz np. Wołomin, Warszawa.

W_n_i_o_s_e_k(2).doc

Oswiadczenie.doc

RODO(2).docx​​​​​​​

• Koduj z Gigantami-bezpłatne warsztaty z programowania

• Zaproszenie do wzięcia udziału w 11. edycji „Koduj z Gigantami” – bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Tym razem motywem przewodnim warsztatów będzie cyberbezpieczeństwo.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pani Elżbieta Radwan, Burmistrz Wołomina.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszej placówce w Wołominie przy ul. Wileńskiej 51B oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów z Wołomina i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

• klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,

• klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,

• klasy 7-8: wstęp do programowania w C# i Python,

• szkoła średnia: wstęp do programowania w C# i Python.

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 17-18 września oraz sobota 24 września.

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez dostępny od 22. sierpnia formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl

• ...

• Delagacja Naszej szkoły na uroczystościach 102.ROCZNICY BITWY WARSZAWSKIEJ "Cudu nad Wisłą"