• IX Powiatowy Przegląd kolęd i pastorałek

• Z ogromną przyjemnością informujemy o wynikach IX powiatowego przeglądu kolęd i pastorałek „Niech kolęda w świat popłynie…”:

Przedszkolaki- I miejsce w kategorii przedszkola

Alicja Gawrońska- II miejsce w kategorii uczniowie klas IV-VIII - soliści

Zespół wokalny z klasy V (Oliwia Rysiawy, Karolina Strzoda, Natalia Powierża, Paulina Oleksiak, Lena Perzanowska)- II miejsce w kategorii klas IV-VIII - zespoły

Zespół wokalny z klasy IV (Łucja Tyczyńska, Emilia Ryszawy, Liliana Karyś, Gabriela Wilczyńska, Agata Sadurska, Anna Świętochowska, Amelia Przezdziecka, Kamila Woźniecka) - III miejsce w kategorii klas IV-VIII – zespoły

Wszystkim uczestnikom przeglądu składamy serdeczne gratulacje!

• Konkurs ekologiczny " CZYSTA ZIEMIA - GLEBA, WODA, POWIETRZE"

•

Co roku na jesieni w naszej szkole podejmujemy wraz z uczniami tematy związane z ekologią i troską o naszą planetę. Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę na działania człowieka, które mają negatywne konsekwencje i prowadzą do pogorszenia stanu środowiska przyrodniczego.

Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych zorganizowali szkolny konkurs przyrodniczy, aby rozwijać i poszerzać wiedzę przyrodniczą uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz kształtować ich wrażliwość ekologicznej, a także zwrócić uwagę dzieci i młodzieży na współzależność pomiędzy człowiekiem i środowiskiem naturalnym.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie plakatu o tematyce ekologicznej.

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO:

KATEGORIA – KL. IV – V:

EMILIA RYSZAWY (KL.IV)

AMELIA PRZEZDZIECKA (KL.IV)

AGATA SADURSKA (KL.IV)

KAMILA WOŹNIECKA (KL.IV)

ZUZANNA TYCZYŃSKA (KL.V)

ALEKSANDER SZYMAŃSKI (KL.IV)

WYRÓZNIENIA

LENA PERZANOWSKA (KL.V)

SZYMON PERKOWSKI (KL.IV)

KATEGORIA  - KL. VI - VIII:

TATIANA PIOTROWSKA (KL.VI)

MARTYNA STYŚ (KL.VII)

ALICJA GAWROŃSKA (KL.VIII)

MAJA GETKA (KL.VII)

AMELIA TYCZYŃSKA (KL.VIII)

KRYSTIAN GRABOWSKI (KL.VIII)

GRATULUJEMY !!!

• „Koduj z Gigantami”

• Zapraszamy do wzięcia udziału w 12. edycji „Koduj z Gigantami” - bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania.

Warsztaty odbędą się w Wołominie,  przy ul. Wileńskiej 51b  oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie “Retro-programowanie”:

• klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,
            • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,
            • klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python,
            • szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 4-5 lutego oraz 11-12 lutego 2023.

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

• ...

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA KARTĘ ŚWIĄTECZNĄ

Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU NIEMIECKIM

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najciekawszą kartę świąteczną z życzeniami w języku niemieckim.

Uczniom klas 7 i 8 serdecznie dziękujemy za przygotowanie prac. Poniżej przedstawiamy wyniki.

I miejsce: Aleksandra Marszał, kl. 8

II miejsce: Alicja Kaczyńska, kl. 7